Xplay-rpg

Xplay-RPG by Kent

Cerere Lider LvPd

Distribuiţi

q4StrantSwag

Data de înscriere : 21/01/2018

Cerere Lider LvPd

Mesaj Scris de q4StrantSwag la data de Dum Ian 21, 2018 6:13 pm

NickName pe server:q4StrantSwag
    Ore jucate:1 Dar le fac rapid
    De cat timp joci pe server:De pe data de 20 ianuarie.
    Link panel:Momentan nu exista panel.

Varsta reala:15 ani
    Ce alte jocuri mai joci:Joc momentan decat sa:mp.
    Ce vei face dupa terminarea liceului:Voi aplica pentru facultatea de arhitectura.

Cea mai mare realizare pe Bugged:Niciuna.
    Ce ai de gand sa faci diferit fata de ceilalti lider:Am de gand sa recrutez in factiunea mea player seriosi.
    Ai citit regulamentul liderilor:desigur.
    Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune? (specifica factiunea, rank-ul si timpul petrecut): Nu am avut o alta factiune pe acest server.
    Cat ai stat cel mai putin intr-o factiune? De ce ai parasit factiunea?: Repet, nu am avut nicio alta factiune.
    Ce te deranjeaza cel mai mult la bugged?: Comunitatea de copii mici.
    De ce crezi ca te vei descurca ca lider:Fiindca sunt un om serios si odata ce mi-am propus ceva nu renunt la acel lucru.
    Ai fost banat vreodata ? De ce?: Nu am fost banat niciodata.
    Cat ai stat cel mai mult intr-o mafie? Ce parere ai despre mafii?: Nu am avut o mafie pe acest server si parerea mea despre mafii este una buna.
    Cat ai stat cel mai mult intr-un departament? Ce parere ai despre departamente?: Nu am fost in niciun alt departament pe acest server si am o parerea foarte buna despre ele.
    Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune pasnica? Ce parere ai despre factiunile pasnice?: Nu am avut o alta factiune pasnica pe acest server si am o parerea buna dar unele factiuni pasnice de la un moment devin plictisitoare.

Acum este: Dum Iun 24, 2018 12:40 am